03 novembra 2011

Fotoobrazy

Určite poznáte tie okamihy, kedy Vám padne zrak na niečo - krásne osvetlený kvet, vtáčik na konci konárika, západ slnka v kompozícii s krajinou a nádherné svetlo, či náhodná udalosť v zlomku sekundy alebo niečo podobné - a Vy pocítite, že to nie je náhoda, že ste teraz tu a že práve toto ste mohli vidieť. Možno Vás zaplaví nekonečná energia, možno pocit bezčasovosti, možno pocit, že všetko ostatné stráca význam. A Vy ste tu a teraz ukotvený v tomto okamihu na tomto mieste a všetko je v poriadku :-).

Fotoobrazy majú ambíciu zachytiť Božiu prítomnosť okolo nás, v našich životoch, v bežných veciach, vo „výnimočných“ okamihoch. V každodennom živote nás Boh oslovuje, prevráva k našim srdciam, potešuje dušu. Jedinečné okamihy, či uhol pohľadu keď je zachytený na obraze, môže byť neustále vo Vašej prítomnosti.

Svojim umiestnením v priestore môžu fotoobrazy vplývať na človeka. Vibrovaním v bezprostrednom okolí človeka pôsobia na auru - môžu vyrovnávať energie, podporiť činnosť konkrétnej čakry, doplniť živel, ktorý človeku chýba, alebo ho len upokojovať, možno aktivizovať... prípadne podľa Feng shui podporiť problémovú oblasť pakua v byte, izbe, v kancelárii.

Ale najdôležitejšie je, keď máme okolo seba veci, ktoré nás vždy znovu potešia, každým pohľadom rozveselia, pohladia dušu alebo utíšia myšlienky. Radosť v srdci, úsmev v tvári a pokoj v duši pomáha nielen k radostnejšiemu životu, ale zlepší aj zdravotný stav.


 

 


  

 

 

 


Oranžová séria
Pripravovala som ponuku podľa požiadaviek zákazníka - stenu majú oranžovej farby, tak som to pripravila na oranžový podklad, aby bolo vidieť ako budú fotky s touto farbou ladiť. Požiadavka bola na štvorce 40x40 cm a to 4 kusy. Snažila som sa ich vyskladať tak, aby tvorili súvislý logický celok.

 

 Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára