Kontakt, o mne

Ak Vás niečo zaujalo, alebo máte zaujímavé podnety, napíšte mi na mailovú adresu evka@weba.sk.
Ak by ste mali záujem o kúpu nejakého výrobku, alebo si dať urobiť niečo na mieru, kontaktujte ma a dohodneme sa na prípadnej ďalšej spolupráci.
Ak Vás niečo z informácií alebo mojej tvorby oslovilo, som rada. Ak Vás potešilo a vnieslo aspoň malé svetlo do duše, som šťastná :-).

V kapitolách "Vyrobené z nitiek, Vyrobené z papiera, Falošný patchwork" sú výrobky mojej švagrinej. Ak máte o niečo z toho záujem, kontaktujte sa s ňou na e-mailovej adrese: ingrid@weba.sk.

Ešte možno pár slov o mne.
V ranej mladosti bol môj život hlavne tanec - klasický, ale hlavne džezový, moderný tanec, trochu aj disko, country... a podobne, čo sa cestou vyskytlo :-). Venovala som sa aj meditačnému tancu. Popritom som absolvovala rôzne semináre z "inej" oblasti - Silvova metóda ovládania vedomia, jogínska meditácia a mantry, numerológia, Reiki, orientálny tanec, hladina alfa a využívanie bioenergie pre terapeutické účely, základy feng shui a podobne. Už si asi na všetko nespomeniem :-). Robila som tiež meditácie pre ľudí.Vysokoškolský život sa skončil a šup do práce - biznis a finančníctvo. V práci som absolvovala kurz Business success pre vedúcich pracovníkov pre správne vedenie ľudí. Potom prišla rodina a materská dovolenka. Tie roky som sa realizovala v tvorivej fotografii. Mala som tiež niekoľko výstav (1998 - Zastavenie, 2000 - Dych života, 2004 - Snenie a bdenie, 2009, 10 - Drobnosti a okamihy).
Mám 2 malé deti. Popri materskej dovolenke som si urobila skúšky na certifikát lektorky orientálneho tanca. Medzitým som začala maľovať na sklo. A moja cesta ide ďalej a uvidíme kadiaľ pôjde a kam až ma dovedie :-).
Nedávno som bola na kurze maľovania mandál. Tento rok je tiež rokom okrúhlych narodením v rodine a pri premýšľaní nad darčekmi som si povedala, že vyskúšam namaľovať jubilantom ozdobné poháre. Ako sa mi to podarilo, môžete vidieť v novom príspevku - Poháre.
A život ide ďalej. Bola som na pokračovacom kurze maľovania mandál. Naučila som sa symboliky jednotlivých živlov a iné veci. Ale hlavne spracovať mandalu človeku podľa dátumu narodenia. Takže harmonizuje konkrétneho človeka, vyrovnáva energie, kde je to potrebné, podporí, čo je potrebné... Už som niekoľko aj namaľovala, čo si môžete pozrieť v starom príspevku Mandaly.
V poslednom období som sa vrátila ku "hľadaniu koreňov" :-) . Študovala som staroslovanské védy. Niečo z našej prastarej symboliky som už použila aj v mandalách.
A život ide zase ďalej :-). Som zvedavá na ďalšie smerovanie...
Posúvame sa v čase ;-). Ďalší pokračovací kurz maľovania mandál... A bola som sa tiež pozrieť na "Kvantové liečenie", kde som urobila jedno zistenie. Prichádzajú noví ľudia, objavujú veci, ktoré sú tu dávno pradávno a dávajú im nový názov (my marketéri by sme povedali: marketing :-), ale možno im krivdím... možno len objavili teplú vodu a chcú to vykričať svetu :-) ). Každopádne "znovuobjavom" bolo, že všetky tie veci, ktoré vieme naozaj fungujú. Že práca s mysľou a "dotýkanie sa večnosti" je stále o tom istom ako pred 20 rokmi aj teraz (a určite aj pred 400, 1000 rokmi bolo), hoci sa to teraz schováva za rôzne pomenovania. A že odpovede netreba ísť hľadať von, ale dovnútra, lebo tam už všetko máme.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára