Voda na planéte Zem


Voda a čo o nej ne/vieme?

Voda je najzáhadnejšia a najdokonalejšia tekutina na planéte Zem. Podľa piatich zákonov Vesmíru sa nachádza na všetkých planétach v celom vesmíre. Je to piaty zákon, zákon analógie /ako v makrokozme - tak v mikrokozme, ako mikrokozme – tak nanokozme/. Dajú sa do nej ukladať údaje, voda má priam geniálnu pamäť. Na našej planéte je najviac vody, je všade a vo všetkom. Dodnes o nej nebolo veľa povedané.


Prečo je voda taká dôležitá?

Učme sa od prírody. Príroda nám to všetko ukázala, ale my ľudia chodíme po prírode zo zatvorenými očami.

Zemský povrch sa skladá zo 70% vody a 30% súše,
ľudská bytosť sa skladá zo 70% vody a 30% sušiny,
ľudská potrava by mala tvoriť 70% vody a 30% sušiny /skutočnosť je iná/.


Pomer vody a sušiny v ľudskej bytosti

Novorodenec 80% voda, 20% sušina,
človek 70% voda, 30% sušina,
mozog 80% voda, 20% sušina,
slina 98% voda, 2% sušina,
krv 92% voda, 8% sušina,
kosti 20% voda, 80% sušina.


Tekutina zvaná voda uvádza v našom tele do činnosti: 

1. 100 – 120 biliónov buniek ľudskej bytosti
2. Denné odumieranie 600 miliárd buniek /za 1 sekundu je to okolo 10 miliónov/
3. 10 – 30 fyzikálne – chemických reakcií za 1 sekundu
4. 10 na 28 atómov neustále mení svoju pozíciu
5. Každých 5 dní sa kompletne vymení črevná stena
6. Každých 6 týždňov sa menia časti pečene. Iné časti žijú a menia sa až za niekoľko rokov
7. Raz za 3 týždne sa v tele kompletne mení tuk
8. Každý mesiac sa kompletne vymení pokožka. Typická bunka pokožky žije 14 dní
9. Za 3 mesiace sa kompletne vymenia bunky všetkých kostí
10. Srdce a mozog obsahujú bunky, ktoré sa nikdy nemenia
11. čuchové bunky sa kompletne menia raz za 4 týždne
12. červené krvinky sa menia kompletne raz za 2 – 3 mesiace
13. Za 1 sekundu sa vytvorí 200 miliónov erytrocytov
14. Každých 90 sekúnd sa v plazmových bunkách krvnej tekutiny tvorí niekoľko miliónov protilátok, s viac ako 1200 aminokyselín
15. Dĺžka všetkých ciev v organizme je cez 100 000 km
16. Každých 24 hodín sa vytvorí v bunkách toľko energie ATP, že by zodpovedala stavbe energie hmoty 70 – 90 kg
17. Plod v maternici vytvorí za 1 minútu okolo 250 000 nervových buniek
18. Bunky majú pamäť z morfogenetických polí
19. Chromozómy sú najdokonalejšie antény vo vesmíre. Je ich celkom 64 a majú za úlohu vytvoriť správnu matičnú bunku na danom mieste


Voda má svoje anomálie – tu sú 4 z nich
1. Anomália
Prečo ľad z vody pláva na tekutine? Iné tekutiny zmrazené na ľad neplávajú v tekutine samej napr. ľad oleja nepláva na oleji, ale sa potopí, ľad ortuti nepláva na ortuti, ľad benzínu, nepláva na benzíne.

2. Anomália
Prečo jedine voda, keď zamrzne, zväčší svoj objem? Ostatné hmoty a tekutiny keď zamrznú svoj objem zmenšia napr. plasty, kov, látka, olej.
Prečo má voda takú obrovskú silu?
Keď zamrzne, dokáže roztrhať vodovodné potrubie, chladiče aut, bloky motorov, betónové konštrukcie.

3. Anomália
Prečo sa voda varí pri 100 st. C a mrzne pri teplote 0 st. C ?
Pri prepočte medzimolekulárnych síl by sa mala variť pri -100 st. C a mrznúť pri -120 st. C

4. Anomália
Prečo má 1liter vody hmotnosť 1 kg?
Keď spočítame hmotnosť molekúl vody v 1 litri, mala by vážiť len ½ kg.


Prečo tečie voda vždy kľukatým spôsobom a nikdy netečie rovno
Presvedčte sa. Napr. v umyvárni áut si všimnite, ako tečie voda po skle, alebo ako stekajú kvapky vody pri daždi. Nikde nenájdete rieku, ktorá prirodzene tečie rovno. Voda má v sebe zakódované údaje /rotácie vesmíru/ a nič ju neprinúti chovať sa inak. Z tohto dôvodu tečie od prameňa kľukato, a naviac ešte rotuje ľavotočivým, alebo pravotočivým smerom, aby udržala čo najdlhšie svoju teplotu 4 st. C. Rotácia ničí vírusy, baktérie, plesne a iné škodlivé látky. Zároveň maže všetky informácie /akustické, elektromagnetické, chemické, svetelné/, ktoré získava počas toku. Tečie kľukato a pri tom rotuje, pretože je to najrýchlejší spôsob pohybu, čistenia a chladenia vody. Voda má samočistiacu schopnosť, ale vďaka ľudskému konaniu nie je dostatočná – znečistenie je už príliš veľké. Ľudia si mysleli, že narovnaním korýt riek a prehĺbením, poprípade rozšírením urýchlia tok vody a zabránia záplavám. Bohužiaľ to tak nie je a napr. v Nemecku vracajú korytá späť do svojej pôvodnej polohy.


Zaujímavá otázka

Prečo pramení voda vždy v tienistom a tmavom mieste pri teplote 4 st. C ? /pokiaľ sa nejedná o termálny prameň/

Ak pri prameni vysekajú les a na prameň bude pôsobiť slnečné svetlo, behom dvoch mesiacov prameň vyschne. Pokiaľ na vyschnutý prameň postavíte búdku, alebo nahádžete raždie a tým zabránite dopadu slnečných lúčov, prameň opäť začne vytekať.
Voda na planéte Zem je ŽIVÁ VODA a má geniálnu pamäť. Príroda ukázala ľuďom, pri akej teplote vyviera voda zo zeme. Sú to 4 st. C a pri takejto teplote má najväčšiu mernú hustotu, preto sa pri tejto teplote má piť /cca 3 – 5 st. C/ je zaujímavé, že pokiaľ sa pije takto studená voda, človek neprechladne. Keby ste pri takejto teplote pili iné tekutiny, môžete prechladnúť.


Geniálna voda

Voda má pre náš organizmus veľmi dôležitú a nenahraditeľnú úlohu tým, že nás čistí, detoxikuje a dodáva energiu, ale len čistá, pramenistá voda. Každý človek by mal vypiť denne minimálne 3 litre pramenistej vody, a nemal by zdravotné problémy, ktoré dnes ľudstvo má. Každý z nás vypije denne nejaké množstvo tekutín a väčšina ľudí je chorá, má rôzne kamene, zanesené cievy, skamenený mozog, osteoporózu, artritídu, cholesterol, angínu pectoris, kôrnatenie tepien, žíl a mnohé iné. To všetko sú problémy, ktoré si spôsobujeme sami tým, že nepijeme čistú pramenistú vodu.


Pijete dosť a predsa trpíte?

Predstavte si, že v priebehu dňa vypijete liter mlieka, alebo čaju, liter piva a liter sladenej limonády. Spolu sú to tri litre, ale bohužiaľ, nevypili ste ani deci vody. Telo si to vezme ako potravu a navyše limonáda s bublinkami nám ešte priotrávi telo. Minerálky sú liečivé a mali by sa piť maximálne tri týždne v roku. Častým pitím minerálok podporujete ukladanie anorganických látok v tele.


Čo teda piť?

Každý človek by mal vypiť 3 litre čistej pramenistej vody 3 – 5 st. C. Pre všetkých ľudí, ktorí nemajú možnosť jazdiť k čistej pramenistej vode, doporučujeme vodu z vodovodného kohútika a prefiltrovať cez filtre typu Brita /nie osmózu/ (A ja odporúčam vodu zharmonizovanú slnkom v Liečivej fľaši.)
Čistá voda zastavuje proces starnutia a posúva biologické hodiny späť. Záver si urobte sami – ak máte svoje obľúbené jedlá, tak pitie čistej vody 3 – 5 st. C vás oslobodí od zdravotných ťažkostí.

prevzaté z webu, preložené.

Voda - informačná databanka
Fotografie kryštálov vody, ktorými Masaru Emoto dokázal, že voda má pamäť, obleteli celý svet. Akademická pôda, ktorá si dovtedy robila posmešky z každého, kto tvrdil že voda nie je viac než vodík a kyslík, náhle musela zmeniť názor. Typickým príkladom tmárstva je napríklad spolok českých skeptikov Sysifos, ktorý informačne upravenú vodu zanovito považuje za šarlatánstvo a pokus nabaliť si vrecká.

Prof. Kröplin zo Stuttgartskej univerzity išiel na skúmanie pamäte vody iným spôsobom, ako Masaru. Kvapku vody nechá vyschnúť v definovaných podmienkach a vznikne reprodukovateľný obraz typický pre danú vodu (a tiež laboranta, ktorý so vzorkou pracoval). V nasledujúcom krátkom videu vysvetľuje zaujímavý pokus, ako sa zmení kvapkový obraz vody, keď v nej bolo niečo živé, napríklad vetvička, kvet či šalát. Viac informácií o pokusoch Prof. Dr.-Ing. Bernda Kröplina aj s fotografiami kvapiek môžete získať napríklad tu (vplyv hudby na kvapkový obraz krvi, vplyv röntgenového žiarenia na kvapkový obraz slín, vplyv samotných laborantov na vzorky vody, vplyv žiarenia mobilu na šalát a jeho kvapkový obraz).

A nakoniec pripájam skvelý ruský dokument o vode, ako ju možno nepoznáte. Ďakujem autorovi veľmi slušných českých titulkov, a takisto Slavomírovi, ktorý ma na tento preklad upozornil a ušetril mi tak prácu .

Zdroj videa

http://www.auria.sk/blog/voda-informacna-databanka
(fantastický dokument o vode...)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára